چهارشنبه 2 اسفند 1396
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

بررسي نيازمندي‌هاي تصفيه پساب پتروشيمي انجام شد

  • دوشنبه 13 شهریور 1396
  • 1713

در بازدید شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی از سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران درخصوص نيازمندي‌هاي تحقيقاتي اين شركت گفتگو شد.

در بازدید شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی از سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران درخصوص نيازمندي‌هاي تحقيقاتي اين شركت گفتگو شد.

 

به گزارش روابط عمومي، گروه پژوهش‌های فنی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی از پژوهشکده فناوری‌های شیمیایی سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران بازديد كرد.

در اين ديدار كه با حضور رئیس و اعضای گروه پژوهش‌های فنی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و رئیس و اعضای هیئت علمی پژوهشکده فناوری‌های شیمیایی انجام شد ضمن معرفی توانمندی‌های پژوهشکده فناوری‌های شیمیایی، در خصوص برخی مسائل و مشکلات صنعت پتروشیمی و راه‌کارهایی که می‌توان برای آن‌ها در نظر گرفت بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در اين ديدار همچنين ظرفیت‌های پژوهشکده مكانيك در زمینه بهره‌وری و تبدیل انرژی از سوي نماينده آن پژوهشكده معرفي شد و در ادامه از آزمایشگاه‌های تخصصی هیدروژن و پیل سوختی، فناورهای زیست‌محیطی و تجهیزات مستقر در ساختمان مرحوم غفارپور بازدید به عمل آمد.

شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در اين ديدار از مرکز منطقه‌ای میکروارگانیسم‌های صنعتی و برخی آزمایشگاه‌های پژوهشکده مکانیک سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران نیز بازدید كرد تا در خصوص ايجاد زمينه‌هاي همكاري‌هاي مشترك آتي امكان‌سنجي صورت پذيرد.

اين هيئت ضمن ابراز تمایل بر گسترش همکاری‌هاي متقابل، برخی نیازمندی‌های خود در زمینه تصفیه پساب را مطرح كرد و ابراز اميدواري كرد تا گام‌های اولیه برای انجام یک طرح مشترک برداشته شود.#

 آخرين اخبار

  • بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27