پنجشنبه 24 آبان 1397
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

در هفته كتاب و كتابخواني

نمایشگاه هفته کتاب برگزار شد

  • یکشنبه 21 آبان 1396
  • 840

كتابخانه و مركز اسناد سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران در هفته كتاب و كتابخواني نمايشگاهي از كتاب و نوشت‌افزار برگزار كرد.

كتابخانه و مركز اسناد سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران در هفته كتاب و كتابخواني نمايشگاهي از كتاب و نوشت‌افزار برگزار كرد.

 

به گزارش روابط عمومي، به مناسبت گرامي‌داشت بیست و پنجمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی كه از تاریخ 20 تا 26 آبان 96 با شعار " آینده‌ای روشن با خانواده کتاب‌خوان" برگزار مي‌شود کتابخانه و مرکز اسناد سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقای سطح مطالعه همکاران نمایشگاه کتابي برپا كرد.

 در اين نمايشگاه عناوين متنوعي از كتاب‌ها در زمينه‌هاي علمي، مذهبي، ادبيات، تاريخي، كودكان و نوجوانان، روانشناسي، رمان، پزشكي و ورزشي در محل سازمان سالن منظر سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران ارائه مي‌شود.

گفتني است در این نمایشگاه کتاب‌ها با تخفیف 50 درصدي و نوشت‌افزار با تخفیف 20 درصد عرضه شده است. اين نمایشگاه از تاريخ 20 آبان تا 1 آذر 96 در همين محل برقرار است.

همچنين «کارگاه آموزشی نرم‌افزار مدیریت مراجع مندلی» روز 22 آبان 96 به مناسبت روز كتاب و جامعه دانشگاهي و با همکاری اداره کل تحصیلات تکمیلی و آموزش‌های تخصصی سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران براي همكاران و دانشجويان برگزار خواهد شد.#

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27