چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

جایزه علم 2018 TWAS- Lenovo در زمینه علوم مهندسی

  • شنبه 26 اسفند 1396
  • 1822

آکادمي جهاني علوم براي توسعه علم در کشورهاي در حال توسعه (TWAS) به منظور پيشرفت علم در کشورهاي در حال توسعه، جايزه اي به مبلغ يکصد هزار دلار...

آکادمی جهانی علوم برای توسعه علم در کشورهای در حال توسعه (TWAS) به منظور پیشرفت علم در کشورهای در حال توسعه، جایزه ای به مبلغ یکصد هزار دلار، مدال و گواهینامه به دستاوردهای برجسته و ارزشمند در زمینه علوم مهندسی اختصاص داده است و طی مراسم ویژه ای آن را اعطا می نماید. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت ذیل مراجعه نمایند:

https://twas.org/opportunity/twas-lenovo-science-prize

این جایزه با حمایت شرکت لنوو (Lenovo) و به منظور شناخت بین المللی دستاوردهای علمی برجسته دانشمندان مقیم و شاغل در کشورهای در حال توسعه مطرح شده است.

لازم به ذکر است که آکادمی جهانی علوم برای توسعه علم در کشورهای در حال توسعه (TWAS) از جمله سازمان‌هاي بين المللي شاخص در عرصه منطقه اي و بين المللي است که مدیریت همکاریهای بین الملل و سازمانهای تخصصی سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران با آن ارتباط و همكاري دارد.

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27