چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

ديدار نوروزي رئيس سازمان با كاركنان

  • شنبه 18 فروردین 1397
  • 1437

رئيس سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران، تحقق شعار «حمايت از كالاي ايراني» را نوآوري در خلق ايده دانست.

رئيس سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران، تحقق شعار «حمايت از كالاي ايراني» را نوآوري در خلق ايده دانست.

دكتر مضطرزاده در ديدار صبح امروز با كاركنان سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران با اشاره به شعار امسال گفت: براي تحقق اين شعار سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران سوابق درخشان و قابل قبولي در خلق ايده و محصولات فناورانه داشته و در حال حاضر نيز در اين خصوص اقداماتي در حال انجام است و اميدواريم بتوانيم در اين راه هر چه بهتر گام برداريم.

وي افزود: از ديگر اقداماتي كه مراكز علمي و ذيربط در كشور بايد انجام دهند اين است كه چطور مي‌شود شرايطي را فراهم كرد تا مردم را تشويق به خريد كالاهاي داخلي كرد.

رئيس سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران اظهار داشت: در امتداد اين مسير بايد بيشتر به فكر نوآوري در صنعت و سرمايه‌گذاري بود با به‌كارگيري نيروهاي جوان و متخصص در توليد باشيم و شرايطي را فراهم كنيم كه صنعت را هرچه بيشتر رقابت‌پذير كند.

وي افزود: اين يك كار علمي مهم و پيچيده هست كه بيشتر در حوزه مطالعات نوين و معاونت تجاري‌سازي سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران است و اميدواريم كه با همكاري شما بتوانيم در اين زمينه بيش از پيش فعاليت كنيم.#

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27