پنجشنبه 1 فروردین 1398
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

جلسه هم انديشي رييس سازمان با اعضاي هيئت علمي و کارکنان پژوهشکده زيست فناوري برگزار شد

  • یکشنبه 24 تیر 1397
  • 1682

دکتر عليرضا عشوري به همراه معاونين در نشست هم انديشي با حضور اعضاي هيئت علمي و کارشناسان پژوهشي و ساير کارکنان پژوهشکده زيست فناوري شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی، روز یک‎شنبه 24 تیرماه رییس و معاونین سازمان به منظور بررسی برنامه‎ها و چالش‎های پژوهشکده زیست‎فناوری در جلسه هم اندیشی با مدیران، اعضای هیئت علمی و کارکنان  این پژوهشکده شرکت کردند.
در این جلسه دکتر فرازمند رییس پژوهشکده ضمن خیر مقدم به رییس سازمان گزارش کوتاهی از وضعیت گذشته و برنامه‎های پیشرو ارایه کرد.
فرازمند اظهار داشت: برنامه سال 97 پژوهشکده مبتنی بر شعار اعلامی از طرف مقام معظم رهبری و در راستای حمایت از کالای ایرانی می‎باشد.
در ادامه جلسه اعضا هیات علمی و کارکنان پژوهشکده نظرات، دغدغه‎ها و راهکارهای خود را در جهت بهبود فرایند انجام پرژوه‎های پژوهشی و فناوری و حمایت همه جانبه از تصمیمات مدیران سازمان در راستای بهبود شرایط و ارتقا جایگاه سازمان اعلام کردند.
در ادامه این نشست دکتر علیرضا عشوری ضمن تشکر از ابراز انتقادات و پیشنهادات همکاران یادآور شدند که ارتقا سازمان در گرو همدلی و کار گروهی همه از جمله هیات رئیسه، اعضا هیات علمی و کارکنان می‎باشد.
ایشان در ادامه به برنامه‎های پیش رو در تسریع روند امور پژوهشی در همه ابعاد اشاره و همچنین حمایت از بروزرسانی و تکمیل آزمایشگاه‎ها و استفاده از مشارکت گروهی در اداره سازمان تاکید کردند.
این نشست در محل این پژوهشکده و به مدت سه ساعت برگزار شد.


 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27