چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

پيام رييس سازمان به مناسبت روز 13 آبان

  • یکشنبه 13 آبان 1397
  • 916

رييس سازمان در بيانيه اي به مناسبت ۱۳ آبان ماه، اين روز را به تمامي همکاران گرامي و دانشجويان عزيز، تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

«عزت، رفاه و استقلال این کشور در سایه ایستادگی در مقابل استکبار جهانی بدست آمده است.» مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

سیزدهم آبان در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی ایران، روزی سرنوشت‌ساز و پرخاطره است. این مناسبت مهم و درخشان، همواره به عنوان روز تقابل حق و باطل شناخته می‌شود و روزی است که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) آن را انقلاب دوم ملت ایران نامیدند.
در جریان این حماسه عظیم، جوانان و نوجوانان آزاده ايراني، شرف و عزت و استقلال را به خود هديه دادند و از جان‌گذشتگي و رشادتشان را به جهانيان نشان دادند و با خونشان انقلاب را تثبيت كردند و دست طمع چپاول‌گران را از ايران بريدند.
لذا جهت پاسداری از این میراث گرانبها، به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی): «جوانان باید بدون «ترس و تنبلی»، ابتکار و نوآوری را سر لوحه تلاش خود قرار دهند و با غیرت و تعصب ملی، وظایفشان را در پیشرفت و سعادت و افتخار ملت و امنیت کشور ایفا کنند.»
بدینوسیله، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سیزدهم آبان و تجدید میثاق با آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی، این روز را به تمامی همکاران گرامی و دانشجویان عزیز، تبریک عرض نموده، امید است با استعانت از الطاف الهی و تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) در آینده‌ای نزدیک شاهد سرنگونی تمامی مستکبران جهان و رهایی مظلومان باشیم.


علیرضا عشوری
رئیس سازمان

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27